Leczenie objawów trądzika pospolitego i różowatego.

Syneron e-Max w technologii Elõs to jedyna technologia łącząca energię laserową światła (400-980nm) i bipolarnego prądu RF umożliwiające: równoczesne, efektowne niszczenie bakterii Propiniobacteriaceae (szybsza niż wzrost nowych kolonii bakteryjnych) oraz zmniejszenie wydzielania gruczołów łojowych. Światło o długości fali (400- 980nm) niszczy bakterie a prąd RF powoduje radiotermolizę, czyli zniszczenie i atrofię gruczołów łojowych w następstwie, czego zmniejsza się ich wydzielanie.

Leczenie:

   • Można stosować na wszystkich obszarach ciała
   • efektywne nawet na delikatnym obszarze brody często podrażnionej np. przez golenie, nie powoduje efektów ubocznych (światło nie zawiera ultrafioletu)
   • nie ma konieczności wyłączenia pacjenta z normalnego życia
   • zabieg jest bezbolesny
wypełnianie zmarszczek gdynia
wypełnianie zmarszczek gdynia

Terapia wymaga 1-2 zabiegów tygodniowo w zależności od poprawy stanu leczonej skóry. Terapię stosuje się przez 6 tygodni początkowo 2 razy w tygodniu, a następnie raz w tygodniu.

Przed przystąpieniem do zabiegów laserowych niezbędna jest konsultacja lekarska, podczas, której specjalista medycyny estetycznej ocenia stan skóry, wyjaśnia istotę zabiegu i informuje o przeciwwskazaniach, co sprawia, że zabiegi wykonywane pod kontrolą i nadzorem lekarza są całkowicie bezpieczne dla zdrowia

Zabiegi za pomocą:

Syneron e-Max w technologii Elõs

System VPL

Mikrodermabrazja lekarska SKIN JET

Asclepion – QuadroStar

Sebacia

Facebook
Twitter
Instagram