Piękny i zgrabny nos to marzenie wielu osób. Niestety nie wszyscy mają naturalnie ładną tę część ciała. Co więcej, jest ona na tyle wrażliwa, że bardzo często może ulegać zniekształceniom. Dzieje się tak na skutek nieszczęśliwych wypadków lub w trakcie uprawiania sportów, podczas których nos narażony jest na złamania czy zniekształcenia.

Chociaż wiele osób potrafi nie przejmować się drobnymi niedoskonałościami, związanymi ze swoim wyglądem, to jednak bardziej widoczne defekty mogą powodować złe samopoczucie i obniżenie własnej samooceny. Nos niewątpliwie jest jedną z ważniejszych części naszego ciała, a na pewno najbardziej wyeksponowaną. Spoglądać komuś w oczy, niemal od razu można dostrzec kształt nosa oraz jego rozmiar. Właśnie dlatego tak wiele osób chce, żeby był on zgrabny oraz o właściwych proporcjach. Pomóc naturze może korekcja nosa, którą wykonujemy w naszym Centrum Zdrowia i Piękna w Gdańsku. Nasi specjaliści zadbają o to, żeby każda osoba, która zgłosi się do nas, mogła cieszyć się wymarzonym i kształtnym nosem. W efekcie wpłynie to nie tylko na zmianę zewnętrzną, ale bardzo często także na poprawę samopoczucia. Nie od dziś wiadomo, że wygląd kobiety może działać również na jej nastrój czy pewność siebie.

Kiedy warto poddać się korekcji nosa?

Z garbkiem, niesymetryczny bądź zapadnięty – te cechy nosa są niepożądane przez wiele osób. Nie u każdego bowiem, ta część ciała jest taka, jaką sobie wymarzyli. Na szczęście nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej umożliwiają korekcję nosa, dzięki której można w skuteczny sposób poprawić drobne defekty urody. Krzywy bądź haczykowaty nos może być przyczyną licznych kompleksów, więc nic dziwnego, że wiele osób szuka sposobu na jego poprawienie. Co więcej, obecnie wygląd nosa można poprawić za pomocą wypełniaczy, takich jak środek rozluźniający mięśnie. Oznacza to, że nie trzeba poddawać się skomplikowanym i bolesnym operacjom, po których rekonwalescencja może trwać bardzo długo. Korekcja nosa przeprowadzona za pomocą środka rozluźniającego mięśnie jest znacznie tańsza oraz mniej inwazyjna od tradycyjnej operacji. Właśnie to sprawia, że coraz więcej osób wybiera taki sposób, żeby ich nos był piękny oraz kształtny.

Defekty, które można poprawić:

  • skrzywienie nosa po złamaniu
  • za mały nos
  • nieproporcjonalny duży czubek nosa
  • zapadnięty grzbiet nosa
  • garb nosa
  • opadnięty, niesymetryczny czubek nosa
nieoperacyjna korekcja nosa

PRZED ZABIEGIEM

nieoperacyjna korekcja nosa

PO ZABIEGU

Krzywizna nosa przed zabiegiem

PRZED ZABIEGIEM

nieoperacyjna korekcja nosa

PO ZABIEGU

nieoperacyjna korekcja nosa

PRZED ZABIEGIEM

nieoperacyjna korekcja nosa

PO ZABIEGU

Na taki zabieg może zdecydować się każdy, komu z różnych powodów nie podoba się kształt swojego nosa. Doskonale sprawdzi się on w przypadku naturalnych nierówności, ale także tych defektów, które wynikają, na przykład ze złamania. Co ważne, to bezpieczna alternatywa dla wszystkich osób, które zmagają się z kompleksami, jednak obawiają się bolesnych operacji. Dzięki temu mogą w szybki i prosty sposób cieszyć się nowym kształtem tej części ciała, ponieważ rezultaty widoczne są niemal od razu.

Korekcja nosa – co warto wiedzieć o zabiegu?

Wszystkie osoby, które zdecydują się wykonać nieoperacyjną korekcję nosa w Gdańsku, w naszym Centrum Zdrowia i Piękna, mogą mieć pewność, że zabieg zostanie przeprowadzony przez specjalistów o odpowiednim doświadczeniu. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dzięki temu Pacjenci będą mieć pewność, że ich nos będzie kształtowany we właściwy sposób. Właśnie dlatego tak istotne są nie tylko umiejętności lekarza, ale również jego zmysł estetyczny. Każda osoba, która chce mieć piękny nos, powinna zaufać naszym specjalistom.

Nieoperacyjna korekcja nosa – przeprowadzenie zabiegu

Zalety korekcji nosa wykonywanej za pomocą środka rozluźniającego mięśnie sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na tego rodzaju zabieg. Jest on przede wszystkim bezpieczny dla ludzkiego organizmu, ponieważ już od dawna stosuje się go w gabinetach kosmetyki estetycznej. Kwas wstrzykuje się w okolice nosa, a następnie lekarz zajmuje się modelowaniem substancji w taki sposób, żeby nabrała pożądanego kształtu. Sam zabieg nie jest bezbolesny, ponieważ dyskomfortem może być jedynie wkłucie igły. Tak wykonana korekcja nosa przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Co ważne, Pacjent niemal od razu może zobaczyć efekt.

Przy użyciu środka rozluźniającego mięśnie możemy bezboleśnie, bez długotrwałej rekonwalescencji wymodelować nos: nadać mu odpowiednie proporcje, usunąć wady takie jak: garb, haczykowaty nos, ostry opadający wierzchołek nosa czy nawet zniwelować boczne skrzywienia grzbietu nosa. Z wiekiem czubek nosa często opada, nadając twarzy zasępiony wygląd. Dzięki temu zabiegowi możemy delikatnie podnieść i spowodować, że będzie on bardziej „zadarty”.

W przypadku nieoperacyjnejkorekcji nosa niezwykle ważne jest doświadczenie lekarza i znajomość anatomii. Modelowanie nosa wymaga od lekarza jednak nie tylko sprawnej ręki i wprawy, ale dużego zmysłu estetycznego. Należy jednak pamiętać, że modelowanie i korekcja nosa przy użyciu wypełniacza poprawia wygląd nosa na zasadzie „optycznej”. Iniekcja środka rozluźniającego mięśnie nie zreperuje krzywych kości, a jedynie optycznie zmieni wygląd nosa.

Niedoskonałości nosa spowodowane złamaniem? Garbek? Noshaczykowaty? Modelowanie środka rozluźniającego mięśnie może pomóc

Jeśli Twój nos jest przyczyną kompleksów i trudno jest Ci patrzeć na niego każdego dnia, to rozwiązaniem może być korekcja nosa, którą przeprowadzamy w naszym Centrum Zdrowia i Piękna w Gdańsku. Nie musisz obawiać się o ból oraz komplikacje, ponieważ tego rodzaju nieoperacyjny zabieg, w przeciwieństwie do operacji, jest nieinwazyjny. Te wszystkie aspekty przyczyniają się do tego, że coraz więcej osób decyduje się na korekcję z wykorzystaniem środka rozluźniającego mięśnie. Umożliwia to przede wszystkim wyrównanie linii nosa, a także ukształtowanie nieproporcjonalnie dużego czubka. Jest to również rozwiązanie dla wszystkich osób, których nos uległ deformacji, na przykład w wyniku skrzywienia po złamaniu.

Korekcja nosa w Gdańsku – przeprowadzenie zabiegu

Zalety korekcji nosa wykonywanego za pomocą środka rozluźniającego mięśnie sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na tego rodzaju zabieg. Jest on przede wszystkim bezpieczny dla ludzkiego organizmu, ponieważ już od dawna jest stosowany w gabinetach kosmetyki estetycznej. Kwas wstrzykuje się w okolice nosa, a następnie lekarz zajmuje się modelowaniem substancji w taki sposób, żeby nabrała pożądanego kształtu. Sam zabieg nie jest bezbolesny, ponieważ dyskomfortem może być jedynie wkłucie igły. Tak przeprowadzana korekcja nosa przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Co ważne, pacjent niemal od razu może zobaczyć efekt.

Przy użyciu środka rozluźniającego mięśnie możemy bezboleśnie, bez długotrwałej rekonwalescencji wymodelować nos: nadać mu odpowiednie proporcje, usunąć wady takie jak: garb, ostry opadający wierzchołek nosa czy nawet zniwelować boczne skrzywienia grzbietu nosa. Z wiekiem czubek nosa często opada nadając twarzy zasępiony wygląd. Dzięki temu zabiegowi możemy delikatnie podnieść i spowodować, że będzie on bardziej „zadarty”.

W przypadku korekcji nosa niezwykle ważne jest doświadczenie lekarza i znajomość anatomii. Modelowanie nosa wymaga ode lekarza jednak nie tylko sprawnej ręki, doświadczenia, ale dużego zmysłu estetycznego. Należy jednak pamiętać, że modelowanie i korekcja nosa przy użyciu wypełniacza poprawia wygląd nosa na zasadzie „optycznej”. Iniekcja środka rozluźniającego mięśnie nie zreperuje krzywych kości, a jedynie optycznie zmieni wygląd nosa.

Jeśli Twój nos jest przyczyną kompleksów i trudno jest Ci patrzeć na niego każdego dnia, to rozwiązaniem może być korekcja nosa, którą przeprowadzamy w naszym Centrum Zdrowia i Piękna w Gdańsku. Nie musisz obawiać się o ból oraz komplikacje, ponieważ tego rodzaju zabieg, w przeciwieństwie do operacji, jest nieinwazyjny. Te wszystkie aspekty przyczyniają się do tego, że coraz więcej osób decyduje się na korekcję z wykorzystaniem środka rozluźniającego mięśnie. Umożliwia to przede wszystkim wyrównanie linii nosa, a także ukształtowanie nieproporcjonalnie dużego czubka. Jest to również rozwiązanie dla wszystkich osób, których nos uległ deformacji, na przykład w wyniku skrzywienia po złamaniu.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poprawić swój wygląd i podnieść samoocenę. Zabieg korekcji nosa może sprawić, że poczujesz się pięknie oraz pewnie, a kompleksy znikną.

Facebook
Twitter
Instagram