Mikrodermabrazja lekarska SKIN JET

Mikrodermabrazja jest to metoda, która pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do podanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną, bez uszkodzeń termicznych. Mikrodermabrazja z użyciem obojętnych kryształków korundu pozwala ograniczy zabieg tylko do powierzchownego peelingu zrogowaciałej warstwy naskórka lub dostosować go do charakteru schorzenia. Można ingerować w naskórek lub skórę właściwą. O przebiegu zabiegu decyduje lekarz. Działanie mikrodermabrazji polega na wyrzucaniu strumienia mikrokryształów korundu i jednoczesnego wsysania startego naskórka. Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny, nie wyłącza pacjenta z życia, nie daje żadnych podrażnień skóry. Po zabiegu obserwowane jest zwiększenie iloci kolagenu w skórze, poprawa jej napicia, cofanie się zmian dyskeratotycznych w naskórku, redukcja łojotoku i natłuszczenia.

laserowe usuwanie rozstępów

Aby uzyskać skuteczność, wymagane jest 8-10 zabiegów.

Wskazania do mikrodermabrazji:

   • Odmładzanie skóry, płytkie zmarszczki
   • Trądzik / blizny potrądzikowe
   • Łojotok,
   • Trądzik różowaty
   • Blizny, bliznowce
   • Blizny po oparzeniach
   • Atroficzne zmiany skórne (rozstępy)
   • Przebarwienie skóry

Mikrodermabrazja Skin-Jet jest metoda polegająca na wprowadzeniu w dalszej części zabiegu do głębszych warstw skóry specyficznych enzymów za pomocą ultradźwięków. W zależności od problemów stosuje się enzymy przeciwtrądzikowe, przeciw plamom barwnikowym, przeciw bliznom i rozstępom, enzymy ujędrniające i odmładzające skór. Efekty są natychmiast widoczne, zabieg jest przyjemny.

Zabieg może by wspomagany polem elektromagnetycznym a także masażem, który działa na zasadzie endermologii, poprawia krążenie krwi i limfy a wiec zwiększa efektywność zabiegu.

Stosuje się tu także odmładzanie fitohormonami. Produkty podobne do estrogenów i hormonu DHEA prowadzą do znacznej redukcji zmarszczek, zwiększają syntezę kolagenu, poprawiają elastyczność skóry, stabilizują łojotok. Stosuje się tu produkty skuteczne w terapii cellulitu, blizn, trądziku różowatego, skórze naczynkowej, wspomagające zbiegi z Botoxem. Zabiegi są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i męższczyzn.

Facebook
Twitter
Instagram