Cienie, obrzęki pod oczami, „dolina łez”

Cienie i obrzeki pod oczami postarzają i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną. Przyczyny tego stanu rzeczy nie są do końca poznane. Pojawiają się nawet w okresie dzieciństwa, często decyduje o tym typ urody, skłonności dziedziczne. Terapia jest trudna ze względu na niewyjaśnioną przyczynę, zwykle musi trwać parę tygodni.

Przyczyny:

Naczyniowe spowodowane przez prześwitujące przez zbyt cienką skórę właściwą łożysko naczyń żylnych oraz zaburzenia krążenia. Poprawę jakości i gęstości skóry poprzez jej biorewitalizację uzyskujemy dzięki peelingom i  mezoterapii. Do mezoterapii stosujemy środek rozluźniający mięśnie, witaminy, czynniki stymulujące odnowę skóry. Zabiegi te łagodzą problem cieni, jednocześnie usuwają zmarszczki i wiotkość skóry pod oczami.Bardzo dobre efekty uzyskuje się stosując    radiofrekwencję przy użyciu fal radiowych. Dzięki nim poprawiamy mikrokrążenie wokół oczu, stymulujemy kolagen likwidując w ten sposób cienie, obrzeki, zmarszczki i “worki” pod oczami.

DO ZABIEGU

PO ZABIEGU

Barwnikowe – są spowodowane nagromadzeniem ciemnego barwnika, który jest widoczny w naskórku dolnej powieki. Bardzo dobre efekty dają peelingi medyczne i specjalistyczne dermokosmetyki podtrzymujące efekt zabiegu medycznego.

Leczeniestosujemy skojarzone leczenie:

   • Mezoterapia
   • Peelingi medyczne
   • Fale Radiowe Combo Softlight IR/RF
   • Laser Syneron eMAX
   • Lifting volumetryczny
   • Środek rozluźniający mięśnie
Facebook
Twitter
Instagram