Laser diodowy z radiacją RF – Syneron e-Max w technologii Elõs

Laser diodowy Lightsheer

Najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy laser diodowy z radiacją RF w technologii Elõs do usuwanie zbędnego owłosienia. Jedyny laser usuwający włosy wszystkich kolorów (blond, rude, siwe) niezależnie od koloru skóry (również ze skóry opalonej)

Depilacja dzięki której możemy trwale usunąć niepożądane owłosienie to wyłącznie depilacja laserowa oraz systemem IPL/VPL przy zastosowaniu światła. Depilacja twarzy, pach, depilacja bikini, depilacja miejsc intymnych, nóg to najczęściej wykonywane zabiegi.
Proces fotoepilacji to inaczej oddziaływanie światła na włos.

Polega na pochłanianiu przez melaninę zawartą w łodydze włosa odpowiedniej ilości światła lasera i rozproszeniu uzyskanego w ten sposób ciepła do okolicznych tkanek (fototermoliza selektywna). Ciepło powoduje uszkodzenie mieszka włosowego oraz komórek macierzystych biorących udział w procesie tworzenia włosa. Światło oddziaływuje na melaninę ,dlatego fotoepilacji ulegają włosy, które mają jej wystarczającą ilość (ciemne) i będące w fazie wzrostu- anagenu.

laserowe odmładzanie

Każdy włos przechodzi 3 fazy wzrostu:

   • anagen- aktywny wzrost
   • katagen- faza inwolucji, przejście do fazy spoczynku
   • telogen- faza uśpienia,spoczynku

Laser diodowy Lightsheer

Depilacja laserowa jest metodą trwałą i bezpieczną. Laser działa powierzchownie, nie wpływając na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika jedynie do 5 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, potem jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do utraty włosa.

Nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) – są to włosy widoczne na skórze. Jedynie włosy w fazie wzrostu ulegają zniszczeniu pod wpływem światła lasera. Pozostałe włosy są w fazie „uśpienia” (katagen), która ma różny czas trwania (3-8 tygodni). Dlatego konieczne jest powtarzanie zabiegów średnio od 3 do 5 razy.

Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego dzięki specjalnie skondensowanej wiązce światła, emitowanego przez laser. Wiązka ta jest dobrana w taki sposób, aby poprzez podgrzanie mieszka „zepsuć” zarodek włosa, nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek. W wyniku takiego działania sam mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy.

Ilość włosów usuniętych na stałe jest równa ilości włosów, w których zniszczone zostały komórki macierzy. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte 30-40% włosów (w zależności od miejsca depilacji), po 3-4 zabiegach – 95 %. Ten niewielki pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze i niewidoczne.

PLaser Light Sheer posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości FDA (Food and Drug Administration) wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich w tym ISO 9001. Unikatowa szafirowa końcówka ChillTipTM umożliwia aktywne chłodzenie skóry co czyni zabieg bezpiecznym i prawie bezbolesnym.

Użycie Lasera diodowego Lightsheer

Przeciwskazania:

   • Ciąża
   • Stymulator serca
   • Stosowanie leków światłouczulających
   • Aktywne zmiany zakaźne

Nowoczesna wielofunkcyjna platforma umożliwiająca współpracę z 10 różnymi aplikatorami obejmującymi wszystkie rodzaje zabiegów wykonywanych w medycynie estetycznej za pomocą energii światła. Unikalny zestaw trzech aplikatorów umożliwia wykonanie pełnej odnowy skóry (ujędrnianie + fotoodmładzanie +usuwanie zmian naczyniowych + usuwanie głębokich zmarszczek) w trakcie jednej wizyty.

Zabiegi za pomocą:

Laser diodowy Lightsheer

Laser diodowy z radiacją RF technologia ELOS

Zalety technologii ELOS:

   • precyzyjna kontrola i regulacja dostarczanej energii,
   • możliwość używania mniejszej energii lasera dzięki działaniu wspomnianego prądu,
   • mniejsze działania uboczne,
   • równomierny rozkład temperatury wokół łodygi  mieszka włosowego przy minimalnym oddziaływaniu na skórę,
   • oddziaływanie lasera głębsze o  20-30% (bez uszkodzenia skóry w porównaniu z tradycyjnymi laserami diodowymi).

Laser eMAX dzięki technologii Elos usuwa włosy wszystkich kolorów ze wszystkich typów skóry łącznie ze skórą opaloną. Zwykle trzeba wykonać ok 4-6 zabiegów w zależności od typu włosów i obszaru ciała.

Zobacz więcej:

   • Laser do usuwania owłosienia SYNERON eMAX DSL (laser diodowy 810 nm + radiacja RF)
   • System IPL/VPL
Facebook
Twitter
Instagram