Syneron e-Max w technologii Elõs

Nowoczesna wielofunkcyjna platforma umożliwiająca współpracę z 10 różnymi aplikatorami obejmującymi wszystkie rodzaje zabiegów wykonywanych w medycynie estetycznej za pomocą energii światła.

Unikalny zestaw trzech aplikatorów umożliwia wykonanie pełnej odnowy skóry (ujędrnianie + fotoodmładzanie +usuwanie zmian naczyniowych + usuwanie głębokich zmarszczek) w trakcie jednej wizyty, oraz epilację laserową do skutecznego i bezinwazyjnego usuwania wszystkich kolorów włosów (ciemnych, rudych, jasnych i siwych) ze wszystkich typów skóry, włącznie ze skórą opaloną.

hbmed

Rewolucyjna technologia elõs™

Energia świetlna w zależności od wybranego zakresu długości fal jest selektywnie absorbowana przez chromofory (melaninę i hemoglobinę ) zawarte  we włosach, naczyniach lub skórze. W .procesie pochłaniania energia światła konwertowana jest na energię termiczną, która podgrzewa odpowiednio włos , naczynia, kolagen ( teoria selektywnej fototermolizy).

Ponieważ własności elektryczne skóry zależne są od jej temperatury , prąd RF przepływając przez skórę wybiera drogę przez tkanki wstępnie ogrzane światłem i dodatkowo je podgrzewa.

Przepływ prądu RF nie jest zależny od ilości melaniny w skórze, dzięki temu technologia ta może być bezpiecznie stosowana w przypadku wszystkich typów skóry. Ponieważ światło jest tylko częścią stosowanej energii możemy stosować niższe jej wartości anieżeli w przypadku użycia samego światła, co czyni te zabiegi znacznie bezpieczniejszymi

Facebook
Twitter
Instagram