Nieoperacyjny lifting twarzy

Pozwala on na nieinwazyjne odtwarzanie młodzieńczego owalu twarzy oraz uniknięcie krwawych wylewów po zabiegu.

 

Objętościowe modelowanie twarzy

 

Proces starzenia się nie polega wyłącznie na pojawianiu się zmarszczek ale przede wszystkim na utracie objętości tkanki kostnej oraz tkanki tłuszczowej. twarz staje się “płaska”, policzki za słabo zaakcentowane, wyraźnie zaznaczona jest “dolina łez”, zapadnięte oczy, zanikają kości policzkowe, rysy twarzy wyostrzają się. Z pomocą przychodzą całkowicie bezpieczne zabiegi medycyny estetycznej.

Lifting volumetryczny daje nowe rewelacyjne możliwości odmładzania i modelowania twarzy. Idealny w procesie usuwania zmarszczek i korekcji objętości tkanek miękkich twarzy. Volumetryczne odmładzanie twarzy polega na przywróceniu jej utraconej objętości i poprawieniu zarysu tkanek twarzy. Lifting ten pozwala odzyskać utraconą, naturalną objętość w tych obszarach, w których następuje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej i tkanki kostnej.

Zabiegi te wykonuje się przy użyciu kwasu hialuronowego o dużej gęstości. Są to całkowicie bezpieczne preparaty, ponieważ ulegają całkowitemu biologicznemu rozkładowi, nie dając żadnych skutków ubocznych. Dzięki nowej technologii usieciowania stworzono parę lat temu żel na bazie kwasu hialuronowego o jednorodnej konsystencji. Charakteryzuje się on długotrwałą odpornością na rozkład enzymatyczny i oddziaływania ze strony wolnych rodników.

Preparaty te m.in. Stylage, Voluma, SubQ, podawane są specjalną techniką przy użyciu tępych kaniul wprowadzanych pod skórę za pomocą jednego wkłucia. Technika ta jest nie inwazyjna umożliwiająca uniknięcie wylewów krwawych. Zabieg jest niebolesny, pacjent odczuwa wyłącznie niewielkie rozpieranie w warstwie podskórnej. Podany implant jest elastyczny, miękki, ma jednorodną konsystencję identyczną z otaczającymi ją tkankami pacjenta. Jest więc niewidoczny i niewyczuwalny.

Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się 12-24 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia. Wchłaniający się implant zapewnia doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek, daje tym samym efekt wypoczętej, napiętej i zdrowej skóry. Uzyskuje się efekt uwydatnienia kości jarzmowych, modelowane są policzki i podbródek, wypełnione są skronie i usuwana jest dolina łez. Przez kilka dni może utrzymywać się nadwrażliwość w miejscu podania implantu. W tym czasie należy zrezygnować z solarium, sauny i basenu oraz unikać spania na brzuchu, aby preparat nie przemieścił się.

Preparaty Stylage, Voluma, SubQ mogą być stosowane z innymi formami kwasu hialuronowego ,a także z innymi technikami stosowanymi w medycynie estetycznej, np. toksyna botulinowa, mezoterapia, laseroterapia. A tym, jakie techniki łączone zostaną zastosowane decyduje lekarz na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta.

Wskazania:

  • Uwydatnienie kości jarzmowych
  • Modelowanie policzków
  • Modelowanie podbródka
  • Wypełnienie zagłębień w okolicach skroniowych

Przeciwwskazania:

  • Ciąża
  • Karmienie piersią
  • Cukrzyca
  • Choroby autoimmunologiczne

Kości policzkowe i policzki

PRZED ZABIEGIEM

PO ZABIEGU

 

DSC015-przed

PRZED ZABIEGIEM

DSC7693-po

PO ZABIEGU


Terapie Łączone

Zastosowanie terapii łączonych pozwala na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać stosując tylko jedną technikę. Kombinacja zabiegów zawsze dobierana jest indywidualnie. Można zastosować kuracje działające precyzyjnie na wybrany problem lub ogólnie poprawiające kondycję i wygląd skóry. W zależności od stanu i potrzeb skóry (jej nawilżenia i napięcia, ilości przebarwień, naczynek, krostek czy głębokich bruzd i zmarszczek) dobieramy takie metody, które w możliwie najkrótszym czasie pozwolą na uzyskanie maksymalnych efektów.

Terapie łączone najczęściej obejmują połączenie technik modelowaia twarzy kwasem hialuronowym, toksyną botulinową, laseroterapii, radiofrekwencji, mezoterapii, peelingów, ultradźwiękw, mikrodermabrazji. Właściwie dobrane i systematycznie wykonywane mogą o wiele lat opóźnić moment zastosowania bardziej inwazyjnych zabiegów. Poprawią funkcjonowanie skóry, która nabierablasku i świeżości, a kolejne zmarszczki pojawią się zdecydowanie później.

Comments are closed.

Facebook
Twitter
Instagram