Laser diodowy Lightsheer

Depilacja laserowa jest metodą trwałą i bezpieczną. Laser działa powierzchownie, nie wpływając na funkcje całego organizmu. Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika jedynie do 5 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, potem jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do utraty włosa.

Nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) – są to włosy widoczne na skórze. Jedynie włosy w fazie wzrostu ulegają zniszczeniu pod wpływem światła lasera. Pozostałe włosy są w fazie „uśpienia” (katagen), która ma różny czas trwania (3-8 tygodni). Dlatego konieczne jest powtarzanie zabiegów średnio od 3 do 5 razy.

Depilacja laserowa polega na podgrzaniu mieszka włosowego dzięki specjalnie skondensowanej wiązce światła, emitowanego przez laser. Wiązka ta jest dobrana w taki sposób, aby poprzez podgrzanie mieszka „zepsuć” zarodek włosa, nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek. W wyniku takiego działania sam mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy.

Ilość włosów usuniętych na stałe jest równa ilości włosów, w których zniszczone zostały komórki macierzy. Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte 30-40% włosów (w zależności od miejsca depilacji), po 3-4 zabiegach – 95 %. Ten niewielki pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze i niewidoczne.

PLaser Light Sheer posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości FDA (Food and Drug Administration) wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich w tym ISO 9001. Unikatowa szafirowa końcówka ChillTipTM umożliwia aktywne chłodzenie skóry co czyni zabieg bezpiecznym i prawie bezbolesnym.

wypełnianie zmarszczek gdańsk

Przeciwskazania:

   • Ciąża
   • Stymulator serca
   • Stosowanie leków światłouczulających
   • Aktywne zmiany zakaźne

Zabiegi za pomocą:

Laser diodowy Lightsheer

Facebook
Twitter
Instagram