Modelowanie, nawilżanie warg

Usta są bardzo dobrze unaczynione, a także wykazują dużą ruchomość w związku z mową i mimiką. Połączenie działania enzymatycznego oraz mechanicznego zwiększa zużycie kwasu hialuronowego w tkance ust. Zawartość kwasu hialuronowego jest więc mniejsza w wardze czerwonej niż w bruzdach nosowo – wargowych lub na przykład w policzkach.

Nawilżenie jest niezbędnym warunkiem utrzymania jędrności i struktury warg, a zatem ochrony przed skutkami upływu czasu. Woda jest niezbędna dla utrzymania jędrności skóry, a środek rozluźniający mięśnie jest najsilniejszą znaną dziś substancją nawilżającą.

Zabieg modelowania ust pozwala na powiększenie ich objętości, delikatnie zmienić kształt oraz podnieść opadające kąciki ust.

W przypadku terapii ust, należy brać pod uwagę ich naturalny wygląd.
Zabieg powinien być jedynie delikatnym modelowaniem, a nie drastyczną zmianą.

powiększanie ust

PRZED ZABIEGIEM

powiększanie ust

PO ZABIEGU

powiększanie ust

PO ROKU

wypełnianie zmarszczek gdynia

PRZED ZABIEGIEM

wypełnianie zmarszczek gdynia

PO ZABIEGU

O zabiegu

Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta.
U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. Część pacjentek pragnie powiększyć swoje usta z powodu panującej mody na 'pełne’ usta.

W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Preparat kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany przez lekarza specjalistę w skórę właściwą przy pomocy cieniutkiej igły. W zależności od potrzeb pacjenta można korygować całą okolicę ust zwiększyć objętość wargi czerwonej, modelować kontur ust, wypełnić drobne zmarszczki wokół ust.

Facebook
Twitter
Instagram