ULTRACONTOUR – nieoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej

ULTRACONTOUR to rewolucyjny zabieg modelujący sylwetkę – jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Usuwa tkankę tłuszczową, nie narusza otaczających narządów – naczyń krwionośnych i nerwów. Efekty są porównywalne z zabiegiem liposukcji.

Zabieg urządzeniem ULTRACONTOUR to opracowana przez naukowców rewolucyjna metoda nieinwazyjnego wyszczuplania przez niszczenie komórek tłuszczowych za pomocą zogniskowanych ultradźwięków, co wywołuje zmniejszenie obwodów wybranych partii ciała – brzucha, pośladków, ud i bioder- oraz ukształtowanie sylwetki.

Selektywna destrukcja komórek tłuszczowych polega na uszkadzaniu ich błon komórkowych, a usuwanie produktów rozpadu następuje w przebiegu procesów metabolicznych.

usuwanie cellulitu

ULTRACONTOUR to rewelacyjne, całkowicie bezpieczne urządzenie, dzięki któremu można przeprowadzić bezbolesny zabieg wyszczuplający przeznaczony dla osób, które walczą z otyłością miejscową (uda, pośladki, biodra, brzuch).Urządzenie ULTRACONTOUR produkowane przez francuską firmę MEDIXSYSTEME oferuje nową, sprawdzoną w warunkach klinicznych i opatentowaną metodę bezpiecznego usuwania zgromadzonego pod skórą nadmiaru tłuszczu. Jest to w tej chwili najnowocześniejsze i najskuteczniejsze urządzenie tego rodzaju na świecie. ULTRACONTOUR jest alternatywą dla liposukcji, usuwa tkankę tłuszczową nie uszkadzając otaczających ją narządów, naczyń krwionośnych i nerwów oraz nie wiąże się tak jak liposukcja z ryzykiem powikłań i długim okresem rekonwalescencji. Efekty zabiegu wykonanego urządzeniem ULTRACONTOUR są porównywalne do liposukcjii.

Zabieg wykonywany urządzeniem ULTRACONTOUR składa się z dwóch części. W trakcie pierwszej z nich za pomocą ultradźwięków uszkadzane są błony komórek tłuszczowych, dzięki temu tłuszcz uwalniany jest do przestrzeni międzykomórkowej. Druga część zabiegu to ultradźwiękowy drenaż limfatyczny, polega on na odprowadzeniu nagromadzonego tłuszczu z przestrzeni międzykomórkowych do układu limfatycznego.

Dobrymi kandydatami do zabiegu przeprowadzonego urządzeniem ULTRACONTOUR są osoby o indeksie BMI 25-35, prowadzące siedzący tryb życia, których dieta jest zbyt obfita. Zabieg nie jest nieprzyjemny, ani bolesny. Czas trwania jednej sesji wynosi 45-55 minut. 80 % pacjentów opuszcza klinikę z odczuciem „lżejszych nóg”. Zabiegi powtarza się co 7 – 10 dni. Po kuracji trwającej przez 1 do 1.5 miesiąca większość pacjentów zauważa zmianę sylwetki i zmniejszenie o 1-2 rozmiarów wielkości noszonych ubrań.

W trakcie serii zabiegów zaleca się picie dużej ilości płynów (minimum 2 litry na dobę), oraz zastosowanie diety niskotłuszczowej. Zastosowanie się do tych zaleceń ułatwia wydalenie tłuszczu z organizmu i zmniejsza obciążenie wątroby.

Kuracja urządzeniem ULTRACONTOUR jest bezpieczna, służy do pobudzenia funkcjonowania procesu naturalnego usuwania tłuszczu. Można ją łączyć z innymi zabiegami np. z mezoterapią, masażem próżniowym. System może być stosowany po uprzedniej konsultacji lekarskiej.

Urządzenie ULTRACONTOUR posiada certyfikat ISO 9001 oraz CE.

Przeciwwskazania do zabiegu:

   • Ciąża i karmienie
   • Zakrzepowe zapalenie żył
   • Hemofilia
   • Rozrusznik serca i metalowe implanty
   • Choroba nowotworowa
   • Zmiany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu
Facebook
Twitter
Instagram