Pielęgnacja dłoni i stóp

Pedicure wykonywany najnowocześniejszą frezarką z funkcją nawilżania GERLACH SIRIUS za pomocą, którego szybko i skutecznie usuwa się zrogowaciały naskórek, odciski na stopach a także nadaje paznokciom odpowiedni kształt i wygląd. Zabiegi wykonywane są jednorazowymi frezami, co pozwala zachować pełną sterylność oraz bezpieczeństwo.

Pedicure kosmetyczny polega na skróceniu i pomalowaniu paznokci, usunięciu zrogowaciałego naskórka, nawilżeniu stóp odpowiednim preparatem firmy GEHWOL z masażem manualnym.

Pedicure leczniczy pomaga uporać się z przykrymi dolegliwościami takimi jak odciski, modzele, nagniotki czy wrastające paznokcie. Ewentualne ubytki w płytce paznokcia (np. po grzybicy) uzupełnia się specjalnym światłoutwardzalnym żelem NAIL REPAIT GEL firmy GEHWOL MED, zawierającym środki grzybobójcze (climbazol), które chronią przed nawrotem choroby.

Manicure klasyczny, biologiczny oraz french wykonywany kosmetykami firmy ALESSANDRO, światowego lidera w pielęgnacji dłoni i paznokci. Wykonujemy przedłużanie paznokci metodą żelową IBD zarówno dłoni jak i stóp.

W ofercie również zabieg parafinowy na dłonie i stopy, który intensywnie nawilża i wygładza skórę lub zabieg na dłonie z peelingiem, maseczką odżywczą oraz parafiną- przywraca jedwabistą gładkość i miękkość.

depilacja laserowa
Facebook
Twitter
Instagram