IS CLINICAL – to kosmetyki stworzone przez amerykańskie laboratorium Innovative Skincare. Oferują one unikalnej jakości dermokosmetyki odpowiadające na wszelkie problemy skóry.

Najbardziej prestiżowe zabiegi to:

Zabieg „Ogień i lód” Red Carpet Facial – najbardziej prestiżowy zabieg IS CLINICAL. Dotychczas znany w Hollywood, teraz dostępny jest w Polsce. Zabieg otrzymał polską nagrodę COSMOPOLITAN Prix de Beaute 2011 oraz nagrodę amerykańskiego magazynu „In Style” jako ulubiony zabieg gwiazd. „Ogień i lód” to nazwa idealnie oddająca istotę odczuć towarzyszących w trakcie zabiegu. W pierwszej fazie na skórę aplikowana jest intensywna maska rozgrzewająca, która wykorzystuje działanie kwasów pochodzenia roślinnego, retinolu o jakości farmaceutycznej oraz niacyny w połączeniu z antyoksydantami. Następnie nakładana jest maska chłodząca z mentolem. Precyzyjne działanie masek zostaje wzmocnione poprzez nałożenie bogatego w przeciwutleniacze serum z kwasem L-askorbinowym oraz wysokiej jakości serum nawilżającego. Takie połączenie preparatów gwarantuje najlepsze efekty. Zabieg polecany jest 1-2 razy w miesiącu, czas zabiegu 45 – 60 min.

Zabieg „Kompleksowe nawilżenie”

Zabieg pozwalający na zachowanie zdrowej i nawilżonej skóry przez cały rok. Dzięki zawartości bogatej mieszanki składników nawilżających i silnych antyoksydantów stanowi doskonałe ukojenie dla skóry podrażnionej, wysuszonej i zmęczonej po nadmiernym opalaniu oraz nieinwazyjnych zabiegach. Czas zabiegu 30-45 min.

 Zabieg „Promienne oczy”

 Efektem zabiegu jest redukcja opuchlizny i zasinienia wokół oczu. Zabieg ponadto wygładza, nawilża i rozjaśnia delikatne okolice oczu oraz pobudza mikrocylkulację w skórze, dzięki czemu napina i ujędrnia tę strefę. Czas zabiegu 15 min.

Facebook
Twitter
Instagram