Laserowe zamykanie zmian naczyniowych

Zmiany naczyniowe na twarzy, tułowiu, kończynach dolnych (czarne i niebieskie naczynka, pajączki, naczyniaki płaskie, jamiste, rumienie) można usunąć bezinwazyjną metodą przy pomocy lasera Asclepion – QuadroStar lub IPL w technologii elõs, lasera diodowego VariLite systemu VPL. Urządzenia te pozwalają zniszczyć naczynie do 5nm nie naruszając struktury naskórka. Skuteczność technologii została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi na świecie.

W naszej klinice stosujemy autorskie metody walki z naczynkami wykorzystując skojarzone leczenie kilkoma urządzeniami. Metoda jest bezpieczna i nie pozostawia blizn. Konieczne jest wykonanie kilku zabiegów, aby uzyskać bardzo dobry efekt kosmetyczny. Jest to bezpieczna i nowocześniejsza metoda od skleroterapii czy elektrokoagulacji.

usuwanie naczynek gdańsk

PRZED ZABIEGIEM

wypełnianie zmarszczek sopot

PO ZABIEGU

Przed przystąpieniem do zabiegów laserowych niezbędna jest konsultacja lekarska, podczas, której specjalista medycyny estetycznej ocenia stan skóry, wyjaśnia istotę zabiegu i informuje o przeciwwskazaniach, co sprawia, że zabiegi wykonywane pod kontrolą i nadzorem lekarza są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Zabiegi za pomocą:

Asclepion QuadroStar

Syneron e-Max w technologii Elõs

System VPL

VariLite TM

Facebook
Twitter
Instagram