SYNERON Technologia Elõs – odmładzanie i regeneracja skóry

Technologia Elõs

Dzięki nowoczesnej technologii elõs™ można realizować wszystkie procedury medycyny estetycznej począwszy od usuwania zbędnego owłosienia, poprawy kolorytu i struktury skóry, zamykanie naczyń, terapii trądziku różowatego i młodzieńczego poprzez jedyny w pełni skuteczny bezinwazyjny lifting skóry oraz usuwanie płytkich i głębokich zmarszczek w technologii Matrix IR Fractional. Równoczesne wykorzystanie energii optycznej i energii bipolarnego prądu RF. Pozwala na zmniejszenie energii światła w trakcie zabiegów aż o 60% przy zachowaniu tej samej skuteczności, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort zabiegów.

Jak działa elõs?

Energia świetlna w zależności od wybranego zakresu długości fal, jest selektywnie absorbowana przez chromofory (melaninę, hemoglobinę) zawarte we włosach, naczyniach lub skórze, W procesie pochłaniania, energie światła konwertowana jest na energię termiczną, która podgrzewa odpowiednio włos, naczynie lub kolagen (teoria selektywnej fototermolizy).

 Ponieważ właściwości elektryczne skóry silnie zależą od jej temperatury (tkanka cieplejsza ma niższy opór elektryczny), prąd RF przepływając przez skórę wybiera drogę przez tkanki wstępnie podgrzane światłem i selektywnie je dogrzewa, Przepływ prądu RF nie jest zależny od ilości melaniny w skórze, dzięki czemu technologia ta może być bezpiecznie aplikowana w przypadku wszystkich typów skóry. Ponieważ światło jest tylko częścią stosowanej energii, jej gęstość w trakcie zabiegu jest niższa niż w przypadku użycia samego światła.

 

ELõS- laserowy program Trinity

Program składa się z trzech etapów:

– fotoodmładzania

– ujędrniania skóry

– usuwania głębokich zmarszczek

Program możliwy jest do wykonania jedynie przy użyciu lasera Syneron eMAX w technologii ELOS, obejmuje cale ciało, przy czym głównie: twarz, szyję, dekolt i ręce.

Procedura jest wykonywana podczas jednego zabiegu w III etapach.

I etap usunięcie objawów fotostarzenia tzn. zmian naczyniowych i pigmentowych

II etap ujędrnianie skóry i wygładzenie ( zmniejszenie porów) za pomocą unikalnego aplikatora ST. Zabieg aplikatorem ST jest wykonywany wzdłuż tzw. wektorów jędrności: wektor żuchwowy, fałdu nosowo- wargowego, około- oczodołowy, brwiowy, nadczołowy. W trakcie jednego zabiegu wykonywanych jest 3-5 przejść, tak by osiągnąć wymaganą temperaturę ok 50*C

III etap obejmuje nieinwazyjny “fractional skin resurfacing” (usuwanie głębokich zmarszczek) aplikatorem frakcyjnym Matrix IR Fractional. Zabieg jest wykonywany w miejscach występowania głębokich zmarszczek. W trakcie jednego zabiegu jest wykonywanych 3-5 przejść, tak by osiągnąć wymaganą temperaturę ok 50*C.

Przedstawione powyżej etapy programu Trinity są wykonywane w trakcie jednego zabiegu. W celu uzyskania trwałych wyników zaleca się wykonanie serii ok 5 zabiegów w okresach od 3 do 4 tygodni oraz raz na pół roku zabiegu przypominającego.

ELOS – rewolucyjna technologia w medycynie estetycznej.

Umożliwia:

  • depilację owłosienia- niezależnie od koloru włosów i skóry
  • program TRINITI- ujędrnienie skóry, likwidację zmarszczek i objawów fotostarzenia
  • fotoodmładzanie- usuwanie przebarwień, rozszerzonych naczynek, stymulację kolagenu
  • leczenie trądziku pospolitego i różowatego
  • zamykanie naczynek na twarzy i nogach

Comments are closed.

Facebook
Twitter
Instagram