THALGO – morski Eden

THALGO jest jedną z najbardziej znanych, cenionych na świecie, profesjonalnych marek kosmetycznych najwyższej jakości wykorzystujących do zabiegów preparaty na bazie alg, wody morskiej, ziół oraz fauny i flory z morskiego dna.

Zabiegi Thalgo:

Pure collagen Velvet Mask + Save Marine

Kompleks Save Marine pozyskiwany jest z alg morskich posiadających głębokie właściwości nawilżające oraz działa poprzez uszczelnienie przestrzeni międzykomórkowej, co zabezpiecza skórę przed dehydratacją.

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej głębokiego nawilżenia, regeneracji oraz spłycenia drobnych zmarszczek. Zabieg ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, wygładzić i nawilżyć skórę.

hbmed

Cold Marine Program

Zabieg przeznaczony dla skóry wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami. Program Cold Marine to specjalnie opracowana procedura do łagodzenia podrażnień, uszczelniania rozszerzonych naczyń krwionośnych, redukowania powierzchownej wrażliwości skóry oraz zmniejszania reakcji komórek skóry na agresywne czynniki.
Kompleks składników aktywnych stworzony na bazie morskich mikroorganizmów morskich podnosi próg tolerancji skóry, wyciąg z brunatnego lnu ogranicza czynniki drażniące skórę, wyciąg z białego łobianiu przywraca barierę ochronną natomiast Kompleks Algomega odbudowuje poziom lipidów w skórze.

hbmed

Hydra – Moisture Surce Treatment – Zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem Save Marine

Zabieg przeznaczony dla skóry suchej, odwodnionej, potrzebującej nawilżenia i wygładzenia. Składniki zawarte w kompleksie Save Marine mają właściwości zatrzymywania wody w naskórku dodatkowo odżywiają i regenerują. Cały zabieg ma na celu przywrócenie witalności skórze, nie zapominając o pielęgnacji okolicy oczu.

hbmed

Fundamental Wrinkle Control Facial- Intensywny zabieg przeciwzmarszczkowy

Zabieg ma na celu opóźnienie procesu starzenia się skóry, spłycenie zmarszczek , pobudzenie produkcji kolagenu regenerację. Ekstrakt z czerwonej algi chroni skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, wzmacnia skórę oraz modeluje owal twarzy.

Dla skór o obniżonej elastyczności zaleca się stosowanie serii zabiegów 6 zabiegów 1-2 w tygodniu.

Facebook
Twitter
Instagram