Zabiegi dla Panów

  • Zabieg błyskawicznego oczyszczenia zabieg oczyszczający i odżywiający zmęczoną skórę, matową cerę. Idealnie oczyszcza skórę skłonną do nadmiernego wydzielania serum. Przywraca jej świeżość oraz długo utrzymuje na twarzy uczucie odprężenia i relaksu. Polecany dla każdego typu cery. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, lepiej ukrwiona i bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Zabieg typowo energetyzujący.
  • Zabieg intensywnie nawilżający z maską algową „Mleczny koktajl” Zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, wymagajacej natychmiastowego nawilżenia i regeneracji. Działa nawilżająco, wygładzająco, łagodzi podrażnienia, regeneruje i reguluje gospodarkę wodną w skórze.
  • Zabieg wzmacniający naczynia krwionośne z maską algową „Owoc dzikiej róży” Liofilizat dzikiej róży wzmacnia naczynia krwionośne, łagodzi podrażnienia i redukuje zaczerwienienia. Alginat w połączeniu z serum do cery naczynkowej obkurcza naczynia krwionośne redukując rumień. Kompozycja zapachowa głęboko odpręża i relaksuje.
hbmed
Facebook
Twitter
Instagram